ScrollToTop

Szybki PIT – wypełnij i wyślij podczas zakupów

6-7.04 2018

W piątek i sobotę, 6 i 7 kwietnia 2018 r., w godz. od 12.00 do 20.00 pracownicy Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach i Izby Administracji Skarbowej w Kielcach będą pełnić dyżury w tymczasowym punkcie wysyłania zeznań rocznych przez Internet.

Udzielą informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za rok 2017 oraz ulg podatkowych i odliczeń.

Ze wsparciem pracowników będzie można wprowadzić zeznanie roczne do systemu e-Deklaracje za pomocą, którego PIT zostanie przesłany drogą elektroniczną do właściwego dla podatnika urzędu skarbowego. Na miejscu otrzymają Państwo także Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) – dokument wysłania zeznania drogą elektroniczną. Pomoc pracowników jest darmowa i nie wiąże się ze spełnieniem dodatkowych warunków. Jednak, żeby móc skorzystać z pomocy pracowników urzędów skarbowych przy wysyłaniu zeznań drogą elektroniczną należy zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11, jakie otrzymujemy od pracodawcy lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2017 r.
Jeśli chcemy skorzystać z ulg podatkowych, to należy również pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia dokonania wydatków, które chcemy odliczyć.

Bardzo ważne jest by mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (tj. za 2016 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2016 roku –  informacje te będą niezbędne do wysłania zeznania drogą elektroniczną.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z możliwości wysłania zeznania podatkowego drogą elektroniczną w Galerii Korona Kielce.

Punkt znajduje się w Atrium na poziomie 0.

Aktualne wydarzenia

28-29.04
2018

Budowanie mapy Polski z klocków LEGO®

28 i 29 kwietnia zbuduj razem z nami mapę Polski z klocków LEGO®! Po zbudowaniu podstawy mapy wszyscy uczestnicy będą mogli tworzyć modele według własnych pomysłów. Zapraszamy!

03-31.04
2018

Bezpłatne Porady Stylistki

Zapraszamy na indywidualne porady w zakresie wizerunku, których udzielać będzie nasza Stylistka. Zapisz się już teraz i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji!

Ostatnie wydarzenia

19-21.04
2018

archiwum

Giełda Antyków i Staroci

Giełda Antyków i Staroci w dn. 19-21 kwietnia odbędzie się w Atrium, poziom 0. Przyjdź i znajdź coś dla siebie, czego nie ma nikt.

18-21.04
2018

archiwum

Jarmark Produktów Regionalnych

18-21 kwietnia zapraszamy do Atrium na Jarmark Produktów Regionalnych! Produkty oferowane na jarmarku bazują na przepisach przodków, są “swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz z tradycją ich przyrządzania.

13.04
2018

archiwum

Zdrowie pod kontrolą

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej akcji “Zdrowie pod kontrolą” już  13 kwietnia w godzinach od 14.00 do 20.00. Każda kto w tym czasie odwiedzi naszą Galerię będzie mógł za darmo zbadać poziom glukozy, ciśnienie tętnicze, wskaźnik BMI, skład masy ciała, wykonać EKG oraz sprawdzić swój wzrok.

23-25.03
2018

archiwum

Weekend zniżek

Weekend 23-25 marca to idealny czas na udane zakupy w promocyjnych cenach. W ramach akcji Weekend Zniżek można skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek. Kupony uprawniające do skorzystania z promocji znaleźć można w najnowszych wydaniach magazynów Avanti oraz Logo. Zobacz już teraz jakie promocje czekają!

24.03
2018

archiwum

Festiwal Przedszkolaków

24 marca od godz. 11.00 odbędzie się u nas XII  Miejski Festiwal dla Przedszkolaków. Wszystkich chętnych do obejrzenia wystąpień serdecznie zapraszamy.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent