ScrollToTop

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

6-9.04 2017

II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce.

Świętuj z nami wystrzałowe urodziny Media Markt i w dniach 6 – 9 kwietnia. Chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach, kupuj urządzenia renomowanych marek w promocyjnej cenie.

Postęp technologiczny sprawił, że nowe technologie stały się codziennością. Użytkownicy nowoczesnej elektroniki potrzebują zarówno szerokiego wyboru produktów, jak i profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu kupią produkt najbardziej odpowiadający ich potrzebom oraz stylowi życia. Odpowiedzą na te potrzeby są sklepy Media Markt, oferujące szeroki wybór sprzętu i akcesoriów do wyposażenia domu czy biura, m.in. sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentów AGD. Klienci znajdą tu również pełną ofertę urządzeń mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów.

 

W Media Markt nie tylko sprzedajemy nowoczesne urządzania, ale również pomagamy naszym klientom lepiej poznać i wykorzystać nowe technologie w życiu – mówi Marek Życiński Kierownik Sklepu. – Nasze sklepy pełnią funkcję technologicznego centrum miasta, spełniając oczekiwania zarówno klientów preferujących osobiste zakupy, jak i tych zamawiających online.

 

Każdego roku każdy ze sklepów Media Markt w Kielcach odwiedza kilkaset tysięcy osób zainteresowanych ofertą marki. Klienci chętnie korzystają również oferowanych usług, m.in. oferty ratalnej, dostawy i instalacji urządzeń w domu klienta, pierwszego uruchomienia komputera, instalacji oprogramowania, rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja+, czy zabezpieczenia telefonu szybą lub folią ochronną. Dużą popularnością wśród kupujących cieszą się również produkty marek własnych: Ok, KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące ciekawą alternatywą dla szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie.

 

Aktualne wydarzenia

26.08
2017

Kinderbal w Galerii Korona Kielce

Już w sobotę, 26 sierpnia zapraszamy na Finał akcji “Najpiękniejszy Uśmiech Dziecka” z barwnym balem przy dyskotekowej muzyce! Na uczestników czeka mnóstwo wspaniałych atrakcji.

18.07-31.08
2017

Wygraj aparat FujiFilm Instax Mini 8!

Zrób wyjątkowe zdjęcie Kielc, opublikuj je w komentarzu pod Postem Konkursowym na Facebooku, prześlij mailem i zgarnij nagrodę: aparat FujiFilm Instax Mini 8!

26.06 - 31.08
2017

Rób fotki przy naszej witrynie i zgarniaj nagrody

Shoppingowe torby za fotki! Weź udział w naszej zabawie i zgarnij wyjątkową torbę – aby zakupy były jeszcze przyjemniejsze. Rób fotki przy naszej witrynie, wrzucaj na instagrama ze specjalnym# i wygrywaj!

15.07- 25.08
2017

Rajska Wyspa

Strefa relaksu i zabawy! Odwiedź naszą Rajską Wyspę i ciesz się beztroską, wakacyjną aurą.

Ostatnie wydarzenia

14.07
2017

archiwum

Boogie Woogie Party

Zapraszamy 14 lipca na Boogie Woogie Party! W programie konkursy, taneczny turniej oraz Koncert zespołu Boogie Boys. Bądźcie koniecznie z nami!

20-21.06
2017

archiwum

Słuchobus w Galerii Korona – bezpłatne badanie słuchu

w dniach 20-21 czerwca przed Galerią zaparkuje Słuchobus! Będzie to okazja do skorzystania z bezpłatnych badań słuchu. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji.

24.06
2017

archiwum

Rozrywka z NC +

24 czerwca zapraszamy na event organizowany przez NC+!  Przed głównym wejściem do galerii stanie Turbo Kozak, będzie to też możliwość do skorzystania ze specjalnie przygotowanych na ten dzień ofert promocyjnych w salonie.

24.06
2017

archiwum

Kino z Gwiazdą

Pierwsze Kino Samochodowe w Kielcach! Z okazji Dnia Ojca, 24 czerwca w sobotę zapraszamy na dwa pokazy filmowe pod gwiazdami na dachu naszej Galerii.

2.07
2017

archiwum

Festiwal Kolorów w Galerii Korona Kielce

Zapraszamy na kolejny Festiwal Kolorów. Pełna kolorowej energii zabawa rozpocznie się o godzinie 16.00 na dachu naszej Galerii!

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent