ScrollToTop

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

6-9.04 2017

II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce.

Świętuj z nami wystrzałowe urodziny Media Markt i w dniach 6 – 9 kwietnia. Chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach, kupuj urządzenia renomowanych marek w promocyjnej cenie.

Postęp technologiczny sprawił, że nowe technologie stały się codziennością. Użytkownicy nowoczesnej elektroniki potrzebują zarówno szerokiego wyboru produktów, jak i profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu kupią produkt najbardziej odpowiadający ich potrzebom oraz stylowi życia. Odpowiedzą na te potrzeby są sklepy Media Markt, oferujące szeroki wybór sprzętu i akcesoriów do wyposażenia domu czy biura, m.in. sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentów AGD. Klienci znajdą tu również pełną ofertę urządzeń mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów.

 

W Media Markt nie tylko sprzedajemy nowoczesne urządzania, ale również pomagamy naszym klientom lepiej poznać i wykorzystać nowe technologie w życiu – mówi Marek Życiński Kierownik Sklepu. – Nasze sklepy pełnią funkcję technologicznego centrum miasta, spełniając oczekiwania zarówno klientów preferujących osobiste zakupy, jak i tych zamawiających online.

 

Każdego roku każdy ze sklepów Media Markt w Kielcach odwiedza kilkaset tysięcy osób zainteresowanych ofertą marki. Klienci chętnie korzystają również oferowanych usług, m.in. oferty ratalnej, dostawy i instalacji urządzeń w domu klienta, pierwszego uruchomienia komputera, instalacji oprogramowania, rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja+, czy zabezpieczenia telefonu szybą lub folią ochronną. Dużą popularnością wśród kupujących cieszą się również produkty marek własnych: Ok, KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące ciekawą alternatywą dla szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie.

 

Aktualne wydarzenia

18-23.12
2017

Wydłużone godziny otwarcia MEDIA MARKT

Salon Media Markt w dniach 18 – 23 grudnia zaprasza na zakupy do godziny 22.00, aby każdy miał więcej czasu na podjęcie właściwych, świątecznych decyzji. Zapraszamy do sklepu na poziomie +1.

18.12
2017

Świąteczne porady Jatomi Fitness

Już 18 grudnia o godzinie 18.00 zapraszamy na wykład do Jatomi Fitness, podczas którego, każdy będzie mógł poznać cenne wskazówki jak przeżyć Święta żeby nie przytyć i nie zwariować.

6.12 - 28.02
2017

Pluszowy Miś

W Atrium Galerii zagościł pluszowy przyjaciel, który zostanie u nas na długo, dając radość dużym i małym. Przytulajcie się do woli, róbcie zdjęcia, oznaczajcie tagiem #przytulmisia – niech inni też do nas zawitają i go zobaczą.

Ostatnie wydarzenia

12.12
2017

archiwum

6.12
2017

archiwum

1 .12
2017

archiwum

25-26.11
2017

archiwum

24.11
2017

archiwum

Black Friday w MULTIKINIE

Black Friday w Multikinie z super promocją – bilet za jedyne 16 zł! Zapraszamy.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent