ScrollToTop

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

6-9.04 2017

II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce.

Świętuj z nami wystrzałowe urodziny Media Markt i w dniach 6 – 9 kwietnia. Chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach, kupuj urządzenia renomowanych marek w promocyjnej cenie.

Postęp technologiczny sprawił, że nowe technologie stały się codziennością. Użytkownicy nowoczesnej elektroniki potrzebują zarówno szerokiego wyboru produktów, jak i profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu kupią produkt najbardziej odpowiadający ich potrzebom oraz stylowi życia. Odpowiedzą na te potrzeby są sklepy Media Markt, oferujące szeroki wybór sprzętu i akcesoriów do wyposażenia domu czy biura, m.in. sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentów AGD. Klienci znajdą tu również pełną ofertę urządzeń mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów.

 

W Media Markt nie tylko sprzedajemy nowoczesne urządzania, ale również pomagamy naszym klientom lepiej poznać i wykorzystać nowe technologie w życiu – mówi Marek Życiński Kierownik Sklepu. – Nasze sklepy pełnią funkcję technologicznego centrum miasta, spełniając oczekiwania zarówno klientów preferujących osobiste zakupy, jak i tych zamawiających online.

 

Każdego roku każdy ze sklepów Media Markt w Kielcach odwiedza kilkaset tysięcy osób zainteresowanych ofertą marki. Klienci chętnie korzystają również oferowanych usług, m.in. oferty ratalnej, dostawy i instalacji urządzeń w domu klienta, pierwszego uruchomienia komputera, instalacji oprogramowania, rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja+, czy zabezpieczenia telefonu szybą lub folią ochronną. Dużą popularnością wśród kupujących cieszą się również produkty marek własnych: Ok, KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące ciekawą alternatywą dla szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie.

 

Aktualne wydarzenia

26-28.05
2017

Street Food Festival

Wyjątkowy Street Food Polska Festval po raz kolejny w Galerii Korona! 26-29 maja zapraszamy na wydarzenie i towarzyszące mu pyszności.

27-28.05
2017

Pumptrack – zobacz pokazy jazdy i sam spróbuj swoich sił!

Ave PumpTrack Tour – Energia, Adrenalina, Zabawa!
Po raz pierwszy w Polsce, niepowtarzalny pełen energii projekt dla całych rodzin  realizowany będzie właśnie u nas – 27 i 28 maja!

27-28.05
2017

Występy gwiazd

Już w weekend 27 – 28 maja zaserwujemy Wam muzyczną atrakcję! Szykujcie się na występy gwiazd o godz. 19.00.

 

1.06
2017

Dzień dziecka z Atomówkami w Galerii Korona

Świętujemy Dzień Dziecka! Zapraszamy najmłodszych na dzień pełen niezwykłych atrakcji z Atomówkami. Czeka nas masa uśmiechu i doskonałej zabawy!

Ostatnie wydarzenia

5-6.05
2017

archiwum

Odbierz pakiet startowy

Biuro Zawodów i odbiór Pakietów Startowych na sieBIEGA Półmaraton Kielecki w Atrium Galerii.

11-14.05
2017

archiwum

Fabryka prezentów

Świętuj z nami urodziny. W dn. 11-14 maja odwiedź naszą FABRYKĘ PREZENTÓW i stwórz swój wyjątkowy gadżet. Sam zdecyduj co wybierasz: czy będzie to T-SHIRT z fajnym motywem czy może nowy SUPER-KUBEK z nadrukiem.

20-21.05
2017

archiwum

Stwórz serduszko dla Mamy

20-21 maja – tuż przed Dniem Matki – zapraszamy na warsztaty wszystkie dzieci, które z okazji tego wyjątkowego święta chcą dla swoich mam przygotować niespodziankę. Najmłodsi zdobić będą drewniane serca metodą decoupage.

21.04
2017

archiwum

Przebojowa Noc Zakupów

Przebojowa Noc w Galerii

21.04
2017

archiwum

Noc Zakupów w Galerii Korona Kielce

Moc zakupów, wysokie rabaty i niesamowite okazje czekać będą na wszystkich już 21 kwietnia w godzinach od 18.00 do 22.00. Oprócz zaplanowanych okazji cenowych przygotowaliśmy muzyczną niespodziankę!

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent