ScrollToTop

Świętujemy II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce

6-9.04 2017

II urodziny Media Markt w Galerii Korona Kielce.

Świętuj z nami wystrzałowe urodziny Media Markt i w dniach 6 – 9 kwietnia. Chwytaj urodzinowe okazje w atrakcyjnych cenach, kupuj urządzenia renomowanych marek w promocyjnej cenie.

Postęp technologiczny sprawił, że nowe technologie stały się codziennością. Użytkownicy nowoczesnej elektroniki potrzebują zarówno szerokiego wyboru produktów, jak i profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu kupią produkt najbardziej odpowiadający ich potrzebom oraz stylowi życia. Odpowiedzą na te potrzeby są sklepy Media Markt, oferujące szeroki wybór sprzętu i akcesoriów do wyposażenia domu czy biura, m.in. sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audio-video, sprzęt biurowy i szeroką gamę produktów z segmentów AGD. Klienci znajdą tu również pełną ofertę urządzeń mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów.

 

W Media Markt nie tylko sprzedajemy nowoczesne urządzania, ale również pomagamy naszym klientom lepiej poznać i wykorzystać nowe technologie w życiu – mówi Marek Życiński Kierownik Sklepu. – Nasze sklepy pełnią funkcję technologicznego centrum miasta, spełniając oczekiwania zarówno klientów preferujących osobiste zakupy, jak i tych zamawiających online.

 

Każdego roku każdy ze sklepów Media Markt w Kielcach odwiedza kilkaset tysięcy osób zainteresowanych ofertą marki. Klienci chętnie korzystają również oferowanych usług, m.in. oferty ratalnej, dostawy i instalacji urządzeń w domu klienta, pierwszego uruchomienia komputera, instalacji oprogramowania, rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja+, czy zabezpieczenia telefonu szybą lub folią ochronną. Dużą popularnością wśród kupujących cieszą się również produkty marek własnych: Ok, KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące ciekawą alternatywą dla szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie.

 

Aktualne wydarzenia

20.10
2017

Noc Zakupów w deszczu balonów

Przyjdź 20 października na zakupy w wydłużonych godzinach do godz. 22.00 z super promocjami  i chwytaj szczęśliwe – złote i bordowe balony podczas Nocy Zakupów! Spadnie 20 000 zł!

Ostatnie wydarzenia

18.10
2017

archiwum

Spotkanie z Pierwszakami

Rozpoczynamy spotkania z Pierwszakami, podczas których będziemy uczyć się o bezpieczeństwie i poprawnym zachowaniu dzieci w sytuacjach trudnych.

12.10
2017

archiwum

Złocisto-krwiści po godzinach

Zapraszamy do nas w czwartek, 12 października, na o godz. 18.00 na spotkanie z cyklu “Złocisto-krwiści po godzinach”!

12-15.10
2017

archiwum

Jarmark Produktów Regionalnych

12- 15 października zapraszamy  na Jarmark Produktów Regionalnych! Produkty oferowane na jarmarku bazują na przepisach przodków, są “swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz z tradycją ich przyrządzania.

13-15.10
2017

archiwum

Giełda Antyków i Staroci

Giełda Antyków i Staroci w dn. 13-15 października odbędzie się w Atrium, poziom -1. Przyjdź i znajdź coś dla siebie, czego nie ma nikt.

7-8.10
2017

archiwum

Szaleństwo Zakupów w Galerii Korona Kielce

7 i 8 października zapraszamy na Weekend Zniżek ze zniżkami nawet do 70% na nowe kolekcje! Wystarczy, że wytniecie interesujące Was kupony rabatowe z magazynów Glamour, Elle oraz InStylei i pokażecie je przy kasie.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent