ScrollToTop

Dzień pełen emocji

8.10 2017

Zapraszamy na wydarzenie pełne emocji!

8 października w godz. 11.00-18.00 zapraszamy na Dzień Pełen Emocji oraz towarzyszące mu spotkanie z Jakubem Zdrójkowskim – popularnym komentatorem wydarzeń muzycznych i sportowych, znawcą kina, a prywatnie bratem gwiazdy serialu „Rodzinka.pl” – Adama Zdrójkowskiego 🙂

Na dzieci czekają emocjonujące atrakcje: EMOTKOWE KOŁO EMOCJI, przy którym losują „emocję”, którą muszą odzwierciedlić i KOLOROWE TANECZNE MATY, na których będą tańczyć, próbując nadążyć za wyświetlającymi się polami. Będzie to okazja do zdobycia emotkowych nagród!

Dodatkowo na wWIELKIEJ EMOTKOWEJ TABLICY, dzieci będą losowały pola, w które będzie trzeba trafić piłeczkami aby zdobyć nagrodę. Na wszystkich czeka również STREFA ZABAW PLASTYCZNYCH i EMOTKOWEJ CHARAKTERYZACJI.
Podczas wydarzenia, każdy będzie mógł zrobić sobie fotkę z bohaterami komedii “EMOTKI. FILM” i skorzystać z EMOTKOWEJ FOTOBUDKI.

Zapraszamy do wspólnej zabawy pełnej radosnego śmiechu i nagród!

Animowana komedia “Emotki. Film” zadebiutuje w kinach 13 października.

Galeria

 

 

Ostatnie wydarzenia

18.10
2017

archiwum

Spotkanie z Pierwszakami

Rozpoczynamy spotkania z Pierwszakami, podczas których będziemy uczyć się o bezpieczeństwie i poprawnym zachowaniu dzieci w sytuacjach trudnych.

20.10
2017

archiwum

Noc Zakupów w deszczu balonów

Przyjdź 20 października na zakupy w wydłużonych godzinach do godz. 22.00 z super promocjami  i chwytaj szczęśliwe – złote i bordowe balony podczas Nocy Zakupów! Spadnie 20 000 zł!

12.10
2017

archiwum

Złocisto-krwiści po godzinach

Zapraszamy do nas w czwartek, 12 października, na o godz. 18.00 na spotkanie z cyklu “Złocisto-krwiści po godzinach”!

12-15.10
2017

archiwum

Jarmark Produktów Regionalnych

12- 15 października zapraszamy  na Jarmark Produktów Regionalnych! Produkty oferowane na jarmarku bazują na przepisach przodków, są “swojskie” i smaczne, a ich specyfika wiąże się przede wszystkim z rodzajem stosowanych składników oraz z tradycją ich przyrządzania.

13-15.10
2017

archiwum

Giełda Antyków i Staroci

Giełda Antyków i Staroci w dn. 13-15 października odbędzie się w Atrium, poziom -1. Przyjdź i znajdź coś dla siebie, czego nie ma nikt.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent