ScrollToTop

www.vistula.pl

Poziom 0

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

691 352 603

VISTULA to najwyższa jakość produktów, współczesne wzornictwo i unikatowość. Wyróżnia ją świeże spojrzenie na modę męską i dopracowanie najdrobniejszych detali, a niepowtarzalne kolekcje marki umiejętnie łączą tradycyjne krawiectwo, światowe trendy i klasykę. 

Flagowym produktem marki są eleganckie garnitury uszyte z tkanin pochodzących od renomowanych europejskch dostawców między innymi Marzotto, Guabello, Tallia di Delfino, czy Lanificio Zignone. 

Kolekcje VISTULI to nie tylko wysokiej klasy garnitury, ale także szeroka gama marynarek zarówno tych klasycznych, jak i takich z nutą awangardy, świetnie skrojone spodnie, nowoczesne w kroju dzianiny, płaszcze i kurtki oraz szeroka oferta wysokiej jakości dodatków. 
Marka obok regularnej kolekcji oferuje także pojawiające się sezonowo limitowane kolekcje. W marcu 2016 roku pojawiła się w sprzedaży specjalna linia Selection, czyli ubrania wybrane przez Roberta Lewandowskiego z kolekcji Vistuli.

Aktualne promocje

W VISTULI zrobisz zakupy z rabatem do -50%!

od 01-05 do 31-05

Rozpoczęła się akcja dla lojalnych klientów VISTULI. Ci, którzy należą do klubu The men’s world club oraz Ci, którzy do niego dołączą, mogą robić zakupy w VISTULI nawet do 50% taniej.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent