ScrollToTop

www.swiss.com.pl

Poziom -1

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

41 201 32 15

Wejdź do magicznego świata butików SWISS, w którym czas zyskuje nowy wymiar. Poczuj powiew światowych trendów i szwajcarskiej tradycji. Pozwól się sobą zaopiekować i towarzyszyć nam w najbardziej wzruszających momentach Twojego życia.

 

Od lat jesteśmy z Wami współtworząc przestrzeń dobrych emocji i odmierzając każdą niepowtarzalną chwilę spędzoną w gronie najbliższych. Z kosmiczną precyzją aktualizujemy czas Waszych podróży, nie zapominając o tym, jak ważne jest tu i teraz.

 

Spotkajmy się w jednym ze 111 butików SWISS. To doskonałe miejsce, w którym odnajdziesz prezent idealny. Znajdziemy Twój wymarzony zegarek i wygrawerujemy na nim niepowtarzalne przesłanie dla Ciebie lub bliskiej osoby.

 

Zacznij z nami Nowy Rozdział — to będzie Twój wspaniały czas.

 

Zapraszamy do butików SWISS na terenie całego kraju oraz do naszego butiku online swiss.com.pl.

Aktualne promocje

Black Friday w SWISS

od 24-11 do 24-11

Zapraszamy na magiczny Black Friday do butiku SWISS gdzie czeka na Ciebie wyjątkowa oferta. Odliczamy czas do tego prawdziwego Święta zakupowego! Spotkajmy się w butiku SWISS.

* dotyczy tylko zegarków i nie łączy się z innymi promocjami

Zegarki Pierre Lanniere

od 23-10 do 24-12

Klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu prosto z serca Paryża, stolicy mody. Bądź glamour tej jesieni i wybierz zegarek Pierre Lannier. Zapraszamy do Butiku SWISS poziom -1.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent