ScrollToTop

www.multikino.pl

Poziom -1 i 0

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do zgodnie z repertuarem

41 248 64 10 / 41 248 64 24

Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe.

Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory cyfrowe Dolby 3D Digital Cinema. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Aktualny repertuar

Aktualne promocje

Odpowiada Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

od 15-10 do 31-12

Na dzień dzisiejszy branża kinowa w Polsce funkcjonuje głównie dzięki dostępności w repertuarze polskich filmów.

Doceniamy również fakt, że pomimo znaczącego rozszerzenia wprowadzanych obecnie obostrzeń, rząd umożliwił kontynuację działania kin w całej Polsce. Naszym zdaniem kino jest miejscem bardziej bezpiecznym niż np. restauracje, bary czy inne podobne miejsca spędzania wolnego czasu, co wynika z kilku aspektów:

  • w kinach miejsca alokowane są przez system biletowy, który automatycznie narzuca odpowiedni odstęp, zapewniając utrzymanie dystansu społecznego,
  • widzowie podczas seansu siedzą tyłem do siebie i nie prowadzą rozmów,
  • widzowie mają obowiązek nosić maseczkę lub przyłbicę. 

 

Obecnie wszystkie kina sieci Multikino, zarówno te znajdujące się w żółtych jak i w czerwonych strefach, funkcjonują normalnie i są otwarte 7 dni w tygodniu – oczywiście z   utrzymaniem obowiązujących limitów, zgodnie z którymi liczba dostępnych miejsc na salach kinowych została ograniczona do 25%. Nasi pracownicy każdego dnia dokładają starań, żeby osoby odwiedzające Multikina czuły się komfortowo
i bezpiecznie.

 

Mamy nadzieję, że polscy dystrybutorzy utrzymają swoje plany repertuarowe, co pozwoli nam na zaoferowanie naszym widzom nowych filmów i wykluczy konieczność zamykania lub ograniczania czasu otwarcia kin.

 

Od dziś zapraszamy na premierowe pokazy filmów „Banksterzy” oraz „Tajemniczy ogród”. Ponadto w repertuarze nadal można znaleźć polski hit ostatnich tygodni – „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, oraz znakomitą animację dla najmłodszych widzów – „Trolle 2”. W listopadzie cała branża kinowa i miliony widzów czekają na czwartą część „Listów do M.”

 

Zobacz „Banksterów” w Multikinie z biletem za 14,90zł!

od 16-10 do 31-10

Od 16 października br. Multikino zaprasza na premierowe pokazy filmu „Banksetrzy”.

W rolach głównych między innymi Katarzyna Zawadzka i Tomasz Karolak.

Za filmy 2D przez cały tydzień widzowie płacą tylko 14,90 zł!

Kino Detektywów w kinach sieci Multikino od 17 października!

od 17-10 do 31-10

Wielkie zagadki… Nieodkryte tajemnice… Ściśle strzeżone sekrety…

Od 17 października do 16 listopada zapraszamy na Kino Detektywów podczas weekendowych poranków w Multikinie. Kryminalne intrygi, tropienie złoczyńców i niesamowite emocje: najnowsze śledztwo Lassego i Mai
z Biura Detektywistycznego oraz kolejne wyzwanie Tiril i Olivera w „Operacji Mumia” to tylko niektóre atrakcje! Dreszczyk przygody nadchodzi!

Już w środę seanse filmowe w kieleckim Multikinie!

od 22-07 do 31-12

W środę 22 lipca w kinie sieci Multikino w Kielcach odbędą się pierwsze seanse filmowe.

Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne. Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe, seanse przedpremierowe, produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz hity ostatnich lat.

Więcej informacji

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent