ScrollToTop

www.massimodutti.com

Poziom 0

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

41 201 30 74

Sklepy Massimo Dutti zlokalizowane na ponad 60 rynkach to efekt uniwersalnych projektów, które przenikają pomiędzy państwami, aby połączyć osobowość dzisiejszego mężczyzny i kobiety – niezależnych kosmopolitów. Massimo Dutti oferuje szeroki wybór kolekcji począwszy od mody wyrafinowanej, miejskiej a skończywszy na ubraniach w stylu casual.

Massimo łaczy style klasyczne z najnowszymy trendami, wykorzystując w swoich projektach tkaniny nowej generacji, które są praktyczne, przyjemne w użytkowaniu i zawsze wysokiej jakości – dyskretne tekstury, materiały w stu procentach naturalne oraz innowacyjne połączenia, które dają nienaganny efekt i maksymalny komfort.

Sklepy Massimo Dutti zlokalizowane w najlepszych centrach handlowych to miejsca stworzone z myślą o wygodzie klientów. Indywidualne podejście oraz spersonalizowane porady dla każdego kto odwiedza salony Massimo Dutti, to kluczowy element obsługi w tej sieci.

Aktualne promocje

Wyprzedaż w MASSIMO DUTTI

od 16-06 do 30-06

W MASSIMO DUTTI rozpoczyna się wyprzedaż z rabatami nawet do -50%. Z tej okazji zapraszamy 16 czerwca godzinę wcześniej do Salonu!

 

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent