ScrollToTop

www.martessport.com.pl

Poziom +1

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

511 977 321

Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Zajmują powierzchnię od 270 do 2 579 m2. W naszej ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych.

 
Oferta Martes Sport skierowana jest do klientów wymagających, przywiązujących dużą wagę do marki i jakości. Trafia w gusta zarówno wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny. Dzięki przejrzystej ekspozycji produktów sklepy Martes Sport są nowoczesne, przyjazne dla klienta oraz oddają klimat i atmosferę sportu. Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów sportowych w sklepie pozwala na łatwe poruszanie się po obiekcie oraz szybkie zlokalizowanie poszukiwanego artykułu.

Aktualne promocje

Promcje w MARTES SPORT

od 06-10 do 19-10

Przygotuj się na jesień razem z MARTES SPORT! Sprawdź pozostałe promocje w najnowszej gazetce: bit.ly/Gazetka_MartesSport.

Galeria

 

 

Promocja w MARTES SPORT

od 06-10 do 19-10

Festiwal kurtek jesiennych w MARTES SPORT! Sprawdź pozostałe promocje w najnowszej gazetce: bit.ly/Gazetka_MartesSport.

Galeria

 

Promocja w MARTES SPORT

od 03-10 do 30-10

Kup jedną parę obuwia Salomon, wypełnij formularz i zgarnij Voucher 100 zł na zakup drugiej pary obuwia Salomon. Ilość voucherów ograniczona! Szczegóły akcji i regulamin dostępne w sklepie MARTES SPORT.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent