ScrollToTop

www.abfoto.pl

Poziom -1

Godziny otwarcia
pon. - niedz. od 10:00 do 21:00

41 201 31 83 / 509 665 220

AB FOTO to sieć kilkudziesięciu profesjonalnych salonów na terenie całej Polski posiadających bogatą ofertę smartfonów, aparatów fotograficznych, tabletów i akcesoriów.
Dynamicznie rozwija ofertę usług fotograficznych, oferując Klientom: zdjęcia do dokumentów (w tym: do dowodu osobistego, prawa jazdy, wizy, dyplomu, legitymacji szkolnej i studenckiej – wszystkie rodzaje zdjęć do dokumentów wykonywane są na miejscu, w kilka minut), zdjęcia ekspresowe (10×15, 13×18 i 15×20 cm; błysk lub mat) oraz wiele formatów AB Fotoksiążek.

AB FOTO to oficjalny dystrybutor takich firm jak: Huawei, Motorola/Lenovo, Sony, Microsoft Lumia, Nikon, Canon, Panasonic, Olympus, FujiFilm, Sandisk, Hama, Sigma, Case Logic, Tiffen i innych.

Głównym atutem AB FOTO jest zapewnienie Klientom szerokiego wyboru produktów mobilnych i fotograficznych, profesjonalnego doradztwa, konkurencyjnych cen oraz przyjaznej i miłej obsługi. AB FOTO to również sklep internetowy www.abfoto.pl cieszący się wśród Klientów dużym zaufaniem, posiadający szeroką ofertę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy.

www.abfoto.pl       
www.facebook.com/abfotofan

 

Aktualne promocje

Zrób wiosenne porządki ze zdjęciami z AB FOTO

od 01-04 do 01-06

Zbliża się majówka – to doskonały moment na zrobienie zdjęć. Przygotuj więc miejsce na nowe fotografie i wywołaj zaległe zdjęcia! Każdy kto wykona w salonie AB FOTO minimum 50 zdjęć 10×15 cm otrzyma GRATIS album na 100 zdjęć.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent