ScrollToTop

Salon Femestage poszukuje pracownika

byolalaMiejsce pracy: Kielce – Galeria Korona Kielce

Poszukujemy pracownika na stanowisko Doradca Klienta!

Jeżeli jesteś osobą dyspozycyjną, komunikatywną, lubisz kontakt z ludźmi, znasz techniki sprzedaży i umiesz je stosować w praktyce oraz pasjonuje Cię moda – dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania: Profil Kandydata: Oferujemy: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na sdres e-mailowy: f08@femestage.com

Prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U.z 2002 r., Nr 101, poz. 923ze zm”.

Salon By o la la poszukuje pracownika

Poszukujemy pracownika!

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu butiku By o la la prześlij swoje CV na adres: byolala.koronakielce@onet.pl

Restauracja Mc Donald's poszukuje pracownika

mc-donalds
Zatrudnimy pracowników do restauracji McDonald's przy ul. Warszawskiej 26 w Galerii Korona.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Oferujemy: Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. CV proszę składać bezpośrednio w Restauracji mieszczącej się na poziomie +1.
Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent