ScrollToTop

Salon AB Foto poszukuje pracownika

byolalaAB FOTO Sp. z o.o. firma zajmująca się sprzedażą markowego sprzętu fotograficznego, usługami foto i sprzedażą telefonów komórkowych (dystrybutor firm takich jak: Nikon, Canon, Panasonic, Olympus, Sigma, FujiFilm, Huawei, Samsung, Lenovo, Sony) zatrudni handlowca z doświadczeniem do salonu firmowego w Galerii Korona Kielce.

Wymagania:

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Jeżeli masz w sobie żyłkę sprzedawcy i znasz dobrze zagadnienia związane z fotografią, sprzętem fotograficznym, telefonami komórkowymi i usługami foto to ta praca jest dla Ciebie. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na dłuższy czas.

CV prosimy zostawić w salonie AB FOTO, poziom -1 lub wysłać mailem na adres: ki1@abfoto.pl z dopiskiem PRACA.

Salon By o la la poszukuje pracownika

byolalaMiejsce pracy: Kielce – Galeria Korona Kielce

Poszukujemy pracownika!
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu butiku By o la la prześlij swoje CV na adres: byolala.koronakielce@onet.pl

Restauracja Mc Donald’s poszukuje pracownika

mc-donalds

Zatrudnimy pracowników do restauracji McDonald’s przy ul. Warszawskiej 26 w Galerii Korona.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Oferujemy:

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

CV proszę składać bezpośrednio w Restauracji mieszczącej się na poziomie +1.

Galeria Korona Kielce Pomysł na prezent