ScrollToTop

Prezentacja Korony Kielce

9.02 9 lutego na naszej scenie, witana przez tłumy kibiców, wystąpiła drużyna Korony Kielce. Sportowych emocji było pod dostatkiem - zobaczcie fotorelację i przeżyjcie je ponownie.
Więcej

Bezpłatne porady Stylistki w LEE WRANGLER

14.02 Szukasz idealnie dobranej pary... spodni? Wstąp jutro do salonu Lee Wrangler w godz.15.30-19.30 i korzystaj z darmowych porad naszej stylistki!
Więcej

Wiosenna strefa relaksu

18.01 - 7.02 Poczuj wiosnę w środku zimy! Zapraszamy do naszego Atrium gdzie pojawiła się niezwykła, wiosenna strefa relaksu.
Więcej

Nowoczesna klasyka z H&M

2017 Jak wygląda nowoczesna klasyka w wydaniu marki H&M? To przede wszystkim prostota idąca w parze z niewymuszoną elegancją. 
Więcej

Bezpłatne Porady Stylistki

17.01 Już jutro o godzinie 16 zapraszamy do salonu Lee Wrangler, gdzie nasza Stylistka będzie udzielała bezpłatnych porad modowych.
Więcej

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15.01 Za nami 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z udziałem zespołu Varius Manx & Kasia Stankiewicz.
Więcej

Zimowe otulenie

2017 Zima zawitała na dobre, panują śnieg i mróz. Na celowniku są skuteczne sposoby na zimowe ocieplenie - a naprzeciw tej potrzebie wychodzą najnowsze trendy!
Więcej

Gwiezdna moda

2017 Wraz z premierą filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” w salonach pojawiły się kolekcje ubrań i dodatków wykorzystujących znane motywy z kultowej sagi.
Więcej